Читај ми!

Panatinaikos i Dejan Radonjić raskinuli saradnju

Košarkaški klub Panatinaikos i Dejan Radonjić zvanično su raskinuli saradnju preneo je klub iz Atine na Tviteru.

Crnogorski stručnjak i grčki klub sporazumno su raskinuli saradnju, a Radonjiću će biti isplaćeno polovina novca od sume dogovorene ugovorom. 

Panatinaikos se trenutno nalazi na 16. mestu u Evroligi sa osam pobeda i 16 poraza, dok su na drugoj poziciji u grčkom prvenstvu, iza Olimpijakosa, sa 13 trijumfa i dva poraza.

Grčki mediji podsećaju da je rukovodstvo Panatinaikosa uložilo oko 14 miliona evra u tim uoči početka sezone, ali su rezultati izostali, zbog čega se između ostaloh i dogodio razlaz sa Radonjićem.

Košarkaški stručnjak Dejan Radonjić prošle godine je preuzeo Panatinaikos, a pre toga je trenirao Budućnost i Bajern, dok je najveće uspehe ostvario sa Crvenom zvezdom, koju je vodio u dva navrata.

Panatinaikos sledeći meč u Evroligi igra u Italiji protiv ekipe Armanija, a sa klupe će ih predvoditi bivši trener Lavrija Hristos Serelis.

Najbliži angažmanu trenera "zelenih", prema pisanju evropskih medija je bivši trener Real Madrida Pablo Laso.

петак, 24. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом