Čitaj mi!

Crvenelo se u Londonu, Konte debitovao pobedom na klupi Totenhema

Antonio Konte je debitovao na klupi Totenhema, i vodio je ekipu do pobede nad Viteseom - 3:2.

Navijačima Totenhema je "svanulo" posle dvadesetak minuta igre u Londonu.

Prvo je pogodio Son, zatim Lukas, a onda i autogol Rasmusena za ubedljivih 3:0 posle manje od pola časa igre.

Međutim, gosti su se, sa dva brza gola, potpuno vratili u igru pre odlaska na odmor.

Mnogi su očekivali da će se nastaviti u istom ritmu i u nastavku, ali je meč usporen posle crvenog kartona koji je dobio Romero, u 59. minutu.

Gosti su krenuli svim silama u napad, ali su do kraja meča uspeli samo da zarade dva crvena kartona.

Roma, posle blamaže u Norveškoj, nije uspela da se osveti Bodou.

Zapravo, jedva je ekipa Žozea Morinja uspela da izbegne poraz u Rimu.

Solbaken je doneo prednost gostima u poslednjim sekundama prvog dela igre, a izjednačio je El Šaravi u 54. minutu.

Bothajm je bio precizan u 65. minutu, a bod Romi doneo je Ibanjez u 84. minutu. 

Liga konferencije, četvrto kolo:

Grupa A:

Makabi - Helsinki 3:0 (1:0)
(Kuvas 22, Lingman 65 ag, Hozez 90+3)

LASK - Alaškert 2:0 (1:0)
(Nakamura 12, 87)

Tabela: Makabi 10, LASK 10, Helsinki 3, Alaškert 0.

Grupa B:

Gent - Partizan 1:1 (0:0)
(Tisudali 80 - Urošević 66)

Flora - Anortozis 2:2 (0:0)
(Sapinen 55, Zenjov 58 - Kristofi 29, Popović 33)

Tabela: Gent 10, Partizan 7, Flora 2, Anortozis 2.

Grupa C:

Roma - Bodo 2:2 (0:1)
(El Šaravi 54, Ibanjez 84 - Solbaken 45+1, Bothajm 65)

Zorja - CSKA Sofija 2:0 (0:0)
(Zahedi 87, Sajadmaneš 90+5)

Tabela: Bodo 8, Roma 7, Zorja 6, CSKA 1.

Grupa D:

Alkmar - Kluž 2:0 (1:0)
(Gudmundson 5, Pavlidis 86)

Randers - Jablonec 2:2 (0:0)
(Hameršoj 46, Kubista 53 ag - Cvancara73, Kratokvil 83)

Tabela: Alkmar 10, Jablonec 5, Randers 4, Kluž 1.

Grupa E:

Slavija Prag - Makabi Haifa 1:0 (0:0)
(Kuhta 49) 

Union Berlin - Fejenord 1:2 (1:1)
(Trimel 41 - Sinistera 15, Desers 72)

Tabela: Fejenord 10, Slavija 6, Makabi 4, Union 3.

Grupa F:

PAOK - Kopenhagen 1:2 (1:1)
(Živković 8 - Ankersen 34, Bil 50)

Linkoln - Slovan 1:4 (1:2)
(Čipolina 45+3 - Grin 17, 25, Čavrić 67, Mraz 71)

Tabela: Kopenhagen 9, Slovan 7, PAOK 7, Linkoln 0.

Grupa G:

Ren - Mura 1:0 (0:0)
(Bade 76)

Totenhem - Vitese 3:2 (3:2)
(Son 15, Lukas 22, Rasmusen 28 ag - Rasmusen 32, Bero 39)

Tabela: Ren 10, Totenhem 7, Vitese 6, Mura 0.

Grupa H:

Kairat - Karabag 1:2 (0:0)
(Kante 68 - Vađi 58, Zubir 72)

Omonija - Bazel 1:1 (1:0)
(Kakunis 16 - Milar 57)

Tabela: Karabag 10, Bazel 8, Omonija 2, Kairat 1.