Читај ми!

Колубара минималним резултатом савладала Вождовац

Фудбалери Колубаре победили су у Лазаревцу екипу Вождовца резултатом 1:0 (0:0) у мечу 22. кола Суперлиге Србије.

Вождовац је могао да поведе у 35. минуту, али Милош Пантовић није искористио пенал. Колубара је до победе стигла поготком Николе Васиљевића у 79. минуту.

Вождовац је седми на табели са 34 бода, док је Колубара осма са 26. Вождовац ће у наредном колу на свом терену дочекати Младост из Лучана, док ће Колубара гостовати Чукаричком.

Младост и Војводина играли су раније данас у Лучанима без победника, 1:1.

У суботу ће бити одиграно три меча 22. кола Суперлиге Србије, а састаће се: Раднички Ниш - Радник, Црвена звезда - Чукарички и Напредак - Нови Пазар.

У недељу су на програму преостала три меча 22. кола СЛС: Раднички - Јавор, Младост - ТСЦ и Спартак - Партизан.

недеља, 17. мај 2026.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом