Читај ми!

Црвенело се у Лондону, Конте дебитовао победом на клупи Тотенхема

Антонио Конте је дебитовао на клупи Тотенхема, и водио је екипу до победе над Витесеом - 3:2.

Навијачима Тотенхема је "свануло" после двадесетак минута игре у Лондону.

Прво је погодио Сон, затим Лукас, а онда и аутогол Расмусена за убедљивих 3:0 после мање од пола часа игре.

Међутим, гости су се, са два брза гола, потпуно вратили у игру пре одласка на одмор.

Многи су очекивали да ће се наставити у истом ритму и у наставку, али је меч успорен после црвеног картона који је добио Ромеро, у 59. минуту.

Гости су кренули свим силама у напад, али су до краја меча успели само да зараде два црвена картона.

Рома, после бламаже у Норвешкој, није успела да се освети Бодоу.

Заправо, једва је екипа Жозеа Мориња успела да избегне пораз у Риму.

Солбакен је донео предност гостима у последњим секундама првог дела игре, а изједначио је Ел Шарави у 54. минуту.

Ботхајм је био прецизан у 65. минуту, а бод Роми донео је Ибањез у 84. минуту. 

Лига конференције, четврто коло:

Група А:

Макаби - Хелсинки 3:0 (1:0)
(Кувас 22, Лингман 65 аг, Хозез 90+3)

ЛАСК - Алашкерт 2:0 (1:0)
(Накамура 12, 87)

Табела: Макаби 10, ЛАСК 10, Хелсинки 3, Алашкерт 0.

Група Б:

Гент - Партизан 1:1 (0:0)
(Тисудали 80 - Урошевић 66)

Флора - Анортозис 2:2 (0:0)
(Сапинен 55, Зењов 58 - Кристофи 29, Поповић 33)

Табела: Гент 10, Партизан 7, Флора 2, Анортозис 2.

Група Ц:

Рома - Бодо 2:2 (0:1)
(Ел Шарави 54, Ибањез 84 - Солбакен 45+1, Ботхајм 65)

Зорја - ЦСКА Софија 2:0 (0:0)
(Захеди 87, Сајадманеш 90+5)

Табела: Бодо 8, Рома 7, Зорја 6, ЦСКА 1.

Група Д:

Алкмар - Клуж 2:0 (1:0)
(Гудмундсон 5, Павлидис 86)

Рандерс - Јаблонец 2:2 (0:0)
(Хамершој 46, Кубиста 53 аг - Цванцара73, Кратоквил 83)

Табела: Алкмар 10, Јаблонец 5, Рандерс 4, Клуж 1.

Група Е:

Славија Праг - Макаби Хаифа 1:0 (0:0)
(Кухта 49) 

Унион Берлин - Фејенорд 1:2 (1:1)
(Тримел 41 - Синистера 15, Десерс 72)

Табела: Фејенорд 10, Славија 6, Макаби 4, Унион 3.

Група Ф:

ПАОК - Копенхаген 1:2 (1:1)
(Живковић 8 - Анкерсен 34, Бил 50)

Линколн - Слован 1:4 (1:2)
(Чиполина 45+3 - Грин 17, 25, Чаврић 67, Мраз 71)

Табела: Копенхаген 9, Слован 7, ПАОК 7, Линколн 0.

Група Г:

Рен - Мура 1:0 (0:0)
(Баде 76)

Тотенхем - Витесе 3:2 (3:2)
(Сон 15, Лукас 22, Расмусен 28 аг - Расмусен 32, Беро 39)

Табела: Рен 10, Тотенхем 7, Витесе 6, Мура 0.

Група Х:

Каират - Карабаг 1:2 (0:0)
(Канте 68 - Вађи 58, Зубир 72)

Омонија - Базел 1:1 (1:0)
(Какунис 16 - Милар 57)

Табела: Карабаг 10, Базел 8, Омонија 2, Каират 1.