Читај ми!

Златан добио помоћ - Манџукић задужио деветку у Милану

Хрватски фудбалер Марио Манџукић нови је члан Милана, саопштио је славни италијански клуб.

Искусни, 34-годишњи, голгетер потписао је уговор до краја сезоне, са опцијом да се продужи на још једну сезону.

Манџукић је задужио чувену "деветку", која је после пензионисања Филипа Инзагија била велики терет за бројне фудбалере - Алешандре Пато, Алесандро Матри, Фернандо Торес, Луиз Адријано, Андре Силва, Гонзало Игуаин, Кшиштоф Пјонтек.

У Милану се надају да ће некадашњи нападач Динама, Волфсбурга, Бајерна, Атлетика и Јувентуса "разбити малер" и заједно са Златаном Ибрахимовићем бити велики адут у борби за титулу у Серији А, као и Лиги Европе, где је ривал у шеснаестини финала Црвена звезда.

"Захвалан сам управи што ми је омогућила да се придружим овако великом клубу. Биће ми права част да обучем овај култни дрес и да се борим за црвено-црне боје. Могу да обећам да ћу дати све од себе у свакој утакмици и да ћу покушати да помогнем на сваки начин. Сигуран сам да заједно можемо да оставримо снове сваког навијача Милана, а таквих је у Хрватској много. Спремни смо за битку", написао Манџукић на Инстаграму. 

субота, 05. јул 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом