Матић: Нисмо хтели да будемо кловнови на слављу

Немања Матић рекао је да он и његови саиграчи у утакмици у Елбасану нису желели да буду "кловнови на слављу" Албанаца и да је екипа заслужено победила.

"Они су много славили и пре него што је почела утакмица, а ми нисмо желели да будемо кловнови на том слављу. На крају је пресудио наш квалитет и заслужено смо победили", рекао је Матић.

Србија је у Елбасану победила Албанију са 2:0, головима Александра Коларова и Адема Љајића у судијској надокнади времена.

Србија нема шансе за пласман на Европско првенство 2016. године, претпоследња је са четири бода, а Албанија још има шансе, налази се на трећем месту са 11 бодова, бодом мање од другопласиране Данске, али и утакмицом мање.

"Није било лако, био је велики пристисак на нама што се видело на почетку, јер смо били бојажљиви. Драго ми је због нашег народа, бар смо делом успели да вратимо веру у фудбал. Показали смо зрелост и овим путем треба да наставимо", рекао је фудбалер Челсија.

Матић је рекао и да жали због резултата Србије у квалификацијама за Европско првенство 2016. године.

"Наравно да жалим, даћемо све од себе да у наредним утакмицама показујемо да Србија зна да игра фудбал. Народ треба да нас подржи јер без тога не можемо ништа. Сви заједно треба да се променимо", рекао је Матић.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 04. јул 2025.
35° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом