четвртак, 07.01.2021, 18:52 -> 19:18
Извор: РТС, thesun.co.uk
Dala maca, pa bi uzela, ali deo
Jedna devojka poklonila je mladiću „greb-greb“ srećku. Ubrzo je deo poklona poželela nazad.
Povodom Božića, devojka je partneru poklonila srećku Nacionalne lutrije Velike Britanije, koja mu je, posle „grebanja", pokazala da je dobitnik iznosa od 500 funti.
Neimenovana devojka koja je srećku kupila, sada smatra da bi njen mladić trebalo da novčanu nagradu podeli sa njom.
O nesvakidašnjoj situaciji, izvestio je na društvenim mrežama, brat mladića kome se na lutriji posrećilo.
Objavio je i da nema nikakvu dilemu kada je dobitak u pitanju, jer smatra da celokupan iznos treba da pripadne njegovom bratu.
„Ona misli da bi trebalo da joj da deo novca jer mu je ona dala srećku, ali mislim da bi sav iznos trebalo da zadrži jer je u pitanju - poklon", napisao je brat dobitnika na Instagramu.
Brojni su komentari usledili, među kojima su najbrojniji oni u kojima se iznosi stav da mladiću pripada kompletan dobitak, i da „nije dužan da ga ni sa kim deli".
Nekoliko korisnika je međutim, sugerisalo da bi „bilo lepo da novac potroše zajedno, u paru".
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар