Читај ми!

Због агресивног Индијца авион принудно слетео у Софију

Авион компаније „Ер Франс“ на лету од Париза до Њу Делхија принудно је слетео на аеродром у Софији због путника који је правио неред и ометао путовање, саопштили су бугарски званичници.

Неименовани путник, иначе индијски држављанин, почео је одмах по полетању да се свађа са осталим путницима, напада стјуардесе и удара на врата пилотске кабине, навео је Иваило Ангелов, званичник бугарске Националне истражне агенције, преноси Ројтерс.

Због његовог агресивног понашања капетан лета је затражио хитно слетање у Софију.

Индијац је избачен са лета и оптужен за угрожавање безбедности, за шта је запрећена казна до 10 година затвора.

Путници на „Ер Франсовом“ лету су после овог принудног слетања наставили путовање за Њу Делхи.

„Истражујемо његове поступке током лета, али и његове мотиве“, рекао је Ангелов новинарима. Додаје и да: „Нема разумног објашњења за његово понашање“.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 09. јул 2025.
15° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом