Френсис Макдорманд украли Оскара, ухапшен крадљивац

Полиција Лос Анђелеса саопштила је да је ухапшен мушкарац, који је осумњичен да је украо статуу Оскара глумици Френсис Макдорманд, након церемоније у Долби театру.

Макдормандовој је Оскар за најбољу женску улогу, који је освојила за улогу у филму Три билборда испред Ебинга у Мизурију, наводно украден за време бала, који је одржан после доделе, навели су званичници.

Портпаролка полиције Розарио Херера рекла је да је 47-годишњи Тери Брајант ухапшен због сумње да је починио кривично дело тешка крађа.

„Брајант је имао карту за бал“, рекла је Херера.

Сајмон Холс, публициста Френсис Макдорманд, рекла је за АП да је глумици враћен Оскар.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом