Краљица Елизабета пријављена полицији јер није везала појас

Британска краљица Елизабета Друга пријављена је полицији у Западном Јоркширу јер, како се тврди, није имала везан појас када је својим званичним возилом долазила у парламент.

Краљица Елизабета пријављена полицији јер није везала појас Краљица Елизабета пријављена полицији јер није везала појас

Особа која је позвала полицију тврди да краљица није била везана док се возила кроз Лондон, преноси Би-Би-Си.

Полиција је пријаву потврдила на свом налогу на Твитеру додајући уз то хаштагове у којима наглашава да то није за полицију и да није у надлежности Западног Јоркшира (#not999 #notevenwestyorkshire).

Према британском закону, против краљице не могу да буду покренути нити грађански нити кривични поступци.

Број коментара 10

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 01. март 2026.
3° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом