„Мачка“ у чизмама

Ирина Шајк већ дуго времена важи за једну од најпривлачнијих манекенки, а након појављивања на „Версаћеoвој“ ревији у Милану руска лепотица одлучила је да од целе колекције коју је прошетала на себи остави само чизме.

На Миланској недељи моде Ирина је била главно име ревије Доне Версаће, а са њом су се појавиле и Кендал Џенер, Ђиђи Хадид, Карли Клос и Адријана Лима.

Ипак, када се вратила у хотелску собу руска манекенка одлучила је да почасти све обожаваоце широм света.

Од свега што је носила, на себи је оставила само чизме.

Број коментара 12

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 24. април 2026.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом