среда, 18.11.2015, 13:33 -> 19:03
Извор: RTS / PEOPLE
Он је најсексепилнији у 2015. години!
Магазин „Пипл“ je бившег енглеског фудбалског репрезентативца Дејвида Бекама именовао за најсексепилнијег мушкарца у 2015. години.
Славни Британац сматра да је велика част бити проглашен за најсексепилнијег мушкарца. Иако има 40 година, Дејвид Бекам је симбол пожељног мушкарца већ пуне две деценије.
Бивши фудбалер и глобална звезда је, и након завршетка спортске каријере, и даље у центру пажње светске јавности.
„Никада за себе нисам сматрао да сам атрактиван или привлачан“, скромно је прокоментарисао Бекам. „Мислим, волим да носим лепу одећу и одела и да изгледам и осећам се добро, али никада не размишљам о себи на такав начин.“
Са 18 година започео је фудбалску каријеру у Манчестер јунајтеду, након чега је прешао у мадридски „Реал“, а каријеру је завршио у САД у лосанђелеској екипи „Галакси“.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар