Читај ми!

Има ли нешто што овај човек не ради одлично?

Роберт Дауни Џуниор одавно важи за једног од најталентованијих глумаца Холивуда. Сада се појавио и снимак како са Стингом изводи "Driven to Tears", а слободно се може рећи да му певачки таленат уопште не заостаје за глумачким.

Осим што је изузетно талентовани глумац, Роберт Дауни Џуниор зна и да пева.

На прослави 60. рођендана Стинга појавили су се Брус Спрингстин, Били Џоел, леди Гага, Стиви Вондер, Херби Хенкок и Роберт, али нико није изазвао толико одушевљење као Ајронмен.

Заједно са рођенданџијом извео је Driven to Tears од „Полиса“. Како је пустио глас, у публици је завладало потпуно одушевљење.

Иако је снимак направљен још 2011. године, тек је сад објављен на интернету. Сад би био ред и да са „Блек Сабат“ изведе култну нумеру Ајронмен.

Број коментара 5

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 19. септембар 2025.
25° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом