субота, 17.09.2011, 16:22 -> 16:49
„Обућарка“ Черил Кол
Афинитет који Британка Черил Кил има према ципелама подстакао је да направи сопствену линију обуће. У сарадњи са Интернет продавницом „Стајлист пик“, певачица је дизајнирала колекцију ципела приступачних и онима са скромнијим примањима.
Британска певачица Черил Кол је одлучила да љубав према атрактивној обући реализује и кроз креирање нових модела. Линију ципела са потписом нежне уметнице биће представљена у децембру, објављено је на шоу бизнис сајту Диџитал спај.
Певачица је на линији ципела које, према првим најавама, неће бити скупе, радила са представницима Интернет продавнице „Стајлист пик" (Stulist Pick).
Такође, Черил ће на сајту те компаније делити модне савете и обожаваоцима открити које су њене омиљене модне колекције.
Џесика Симпсон, Ферги, Викторија Бекам и Гвен Стефани су само неке од музичких звезда које су последњих година закорачиле озбиљније у свет модног дизајна и представиле модне колекције.
Љубитељи необичних модних решења са нестрпљењем очекују и линију коју је недавно најавила Лејди Гага.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар