Читај ми!

Од тинејџерске принцезе до модне иконе

Невероватна трансформација од девојчице необуздане косе до праве вамп даме у креацијама високе моде, одушевила је како фанове Еме Вотсон, тако и модне критичаре. Фотографисање за „Харперс базар“, само је потврдило њену титулу иконе стила.

У сусрет премијери последњег дела филмског серијала који јој је обележио живот, Ема Вотсон прихватила се озбиљног посла - фотографисања за британску модну Библију, часопис „Харперс базар" (Harper's Bazaar).

Није било лако раскинути са досадашњим изгледом девојчице Хермионе који ју је пратио и у приватном животу и приказати себе као младу жену од стила.

Први корак британска глумица учинила је пре годину дана, када је скратила необуздану дугу косу и одушевила модне критичаре смелим потезом.

Свако Емино појављивање у медијима била је изузетно пропраћено, а филмска звезда није имала ниједан модни промашај.

Ипак, појављивање у "Harper's Bazaar" показало је да осим тога што је права икона стила, млада глумица изузетно способна и за велике модне трансформације.

У креацијама Ив Сен Лорана и Емилија Пучија, Ема је лако из лепршаво беле хаљине и анђеоског изгледа „ускакала" у уску црну тоалету, претварајући се у праву вамп даму.

Није прошло незапажено и све чешће ангажовање 21-годишње глумице у модном свету, прво за линију "People Tree", а онда је уследила сарадња са италијанском дизајнерком Албертом Ферети.

Била је заштитно лице прошлогодишње „Барбери" (Burberry) колекције, а тренутно рекламира „Ланком" (Lancome) козметику.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 18. јул 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом