Читај ми!

(Нај)лепше је шарено

Туфне и штрафте, чврсте корпе за груди, високо постављени отвори доњег дела бикинија, кројеви и дезени карактеристични за почетак 20. века, али и осамдесете године, само су сегмент дугачке листе модних комбинација актуелних ове сезоне.

Сезона годишњих одмора само што је почела, а многе даме већ су увелико у потрази за најповољнијим аранжманом за путовање, али и за адекватним купаћим костимом. Разнолики по бојама, форми, материјалима и пратећим детаљима, у најкраћем би гласио тренд за одевне предмете за плажу или базен ове сезоне.

Дезени који подсећају на педесете, затим туфне и штрафте и чврсте корпе за груди на једноделним моделима, високо постављени отвори на доњем делу бикинија, какви су били актуелни осамдесетих година, горњи делови који више подсећају на топ мајице за тренинг него за плажу, део су дугачке листе модних комбинација актуелних ове летње сезоне.

У колекцијама купаћих костима, велике модне куће потврдиле су, чини се, теорију да су даме одавно престале да се поводе за трендом када је реч о овом одевном предмету и да више пажње придају томе како им модел стоји.

Тачније, покрива оно што сматрају непривлачним и открива део тела који сматрају лепим и атрактивним.

„Шанел“ је, тако, представио колекцију којом доминирају црни и бели модели, веома затворени који подсећају на корсете и доње рубље с почетка 20. века.

У модној империји „Валентино“, препознатљивој по класичним формама, поиграли су се са актуелним ресама.

На представљањима овогодишњих колекција, могли су да се виде модели са шареним принтовима, комбинације плаве, црне и беле, хеклани комади.

Чак су и мање звучна имена модне индустрије понудиле дводелне купаће чији горњи делови подсећају на кратке мајице. Они су, пак, резервисани за активније и млађе припаднице лепшег пола.

Комплетан изглед може да се допуни ефектном торбом за плажу, љупким или елегантним јапанкама, накитом и шеширом.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 29. август 2025.
25° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом