недеља, 11.08.2013, 07:47 -> 09:33
Фармерке као после туче?!
Тренд поцепаних тексас панталона и даље је веома на снази, али модел за који се определила Никол Шерзингер, оцењују познаваоци, превише је подеран. Уместо до неформалног изгледа, певачица стигла до утиска да јој је неопходна помоћ. У одабиру гардеробе сигурно, а можда чак и полиције.
Међу познатим дамама нема много оних које се могу похвалити и беспрекорним модним изборима и сјајном фигуром. Срећница Никол Шерзингер је, осим тога, успешна и на пољу ријалити програма, а има и завидну музичку каријеру.
Ипак, грешка се поткрала америчкој певачици када је недавно кренула у потрагу за идеалним стамбеним простором у британској престоници.
Разгледајући некретнине по Кенсингтону, 35-годишња чланица жирија ТВ такмичења Икс фактор шеткала се централним деловима Лондона у фармеркама, белој мајици и ципелама са шљокицама.
Иако би многима пре сметале превисоке потпетице током такве активности, модни критичари обрушили су се на Никол због превеликих рупа по њеним панталонама.
Тренд поцепаних тексас панталона и даље је веома на снази, али модел за који се определила некадашња чланица групе „Пусикет долз“, оцењују познаваоци, превише је подеран.
Није циљ да изгледате као да сте се тукли са неким и при том оштетили гардеробу, објашљавају стилисти и наглашавају да је Никол, уместо до неформалног изгледа, стигла до утиска да јој је неопходна помоћ.
У одабиру гардеробе сигурно, а можда чак и полиције.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар