среда, 08.12.2010, 16:35 -> 17:15
„Антракс“ завршава нови албум
Треш металци „Антракс“ приводе крају снимање свог деветог албума који ће се у радњама појавити почетком наредне године. Све песме на албуму радног наслова "Worship Music" ће певати Џои Беладона.
Америчка треш метал група Антракс (Anthrax) саопштила је да је снимање новог албума при крају, пренео је Њу мјузикал експрес (NME).
Албум чији је радни наслов "Worship Music", први је после седмогодишње паузе и албума "We've Come For You All" снимљеног 2003. године.
Гитариста Скот Ијан је изјавио да су скоро спремни. „Осам ствари је снимљено и мораћемо да се вратимо да поново урадимо још две-три. А Џои пева у свим песмама", истакао је Ијан.
Наиме, снимање је почело са бившим певачем Деном Нелсоном, али је он прошле године напустио бенд.
Заменио га је Беладона, коме је ово трећи пут да пева у Антраксу. Напуштао ју групу 1995. и 2007.
Ново студијско остварење је уједно и први албум од 1990. на којем ће певати 50-годишњи Џои Беладона.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар