Стигао нови спот бенда „Ничим изазван“

„Одлазиш?“ је насловна нумера са другог студијског албума бенда „Ничим изазван“. То је песма која је, судећи по више од 100.000 слушања на званичном „Јутјуб“ каналу бенда, најбрже пронашла пут до слушалаца. Сада је добила и спот.

Стигао нови спот бенда „Ничим изазван“ Стигао нови спот бенда „Ничим изазван“
Млади глумци Ивана Дудић и Љубомир Булајић појављују се у споту за песму Одлазиш? групе „Ничим изазван“.

За технички део самог видео-клипа и овај пут је била задужена „БИМ видео продукција“.

На другом студијском албуму групе, насловљеном Одлазиш?, који је издала кућа "Lampshade Media", нашле су се и песме Далијев брк, Игра и винил, Бо Бо Бом и Удахни ваздух.

Бенд „Ничим изазван“ прославио се у региону пре две године, када су се са албума Ничим изазван издвојиле песме Тридесет и Било где и оствариле велики успех.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 29. април 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом