Читај ми!

Били Џоел рекордер Медисон Сквер гардена

Својим 65. концертом у Медисон Сквер гардену Били Џоел је поставио рекорд као музичар који је највише пута наступио у чувеној њујоршкој дворани, збацивши са трона Елтона Џона.

Више од два сата свирао је ноћас Били Џоел пред препуним гледалиштем Медисон Сквер гардена и певао хитове попут Piano Man, Uptown Girl, We Didn't Start the Fire, преноси Танјуг.

Славни музичар већи део вечери је свирао клавир, али је више пута узимао и гитару и хармонику, пише АП.

Елтон Џон је у чувеној дворани у Њујорку свирао 64 пута. Џоел је синоћ отпевао Џонову песму Goodbue Yellow Brick Road и британског музичара описао као доброг човека и доброг пријатеља.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 29. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом