четвртак, 18.11.2010, 07:30 -> 11:24
"Страст за летењем" Ружице Сокић
Књига "Страст за летењем" је документ и у њој нема никаквог награђивања, каже глумица Ружица Сокић поводом своје књиге. Глумица објашњава да није написала нежну, него тачну и истиниту књигу.
Пре него што је објављивање књига постало масовна појава, глумци су их писали, а књижевно штиво био је њихов живот. Аутори из глумачких редова су Невенка Урбанова, Марија Црнобори, Мира Ступица, Гојко Шантић, Олга Савић.
Сад им се придружује и Ружица Сокић насловом Страст за летењем.
Ружица Сокић каже да је њена књига документ и да у њој нема никаквог награђивања, да ништа није измислила или измаштала.
"Пожурила сам, да не прође време, да не заборавим, јер моји су другови бисери расути", каже Ружица Сокић.
Глумица објашњава да није написала нежну, него тачну и истиниту књигу.
Почела је кад је због прелома на скијању месецима била ван сцене. Три године је бележила, графитном оловком. "То је, што је. Наставка неће бити", закључује Ружица Сокић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар