Јелени „у шопингу“

Изненађеним муштеријама тржног центра у Нијагара фолсу јуче ујутру се придружила и једна породица јелена која је превеликом брзином „обишла све радње“ и изашла кроз излог.

Два јелена упала су у тржни центар Вегменс у Нијагара фолсу, градићу у америчкој држави Њујорк, и преплашила како купце тако и запослене.

На изненађење житеља овог мирног градића на североистоку САД, јелени су у трку улетели кроз аутоматска врата и залетели се ка једној бакалници.

Животиње које као да су јуриле једна другу унаоколо, направиле су хаос у тржном центру. Претпоставља се да се радило о кошути и њеном младунцу.

У помоћ су позване и снаге реда, међутим, нису стигле да интервенишу - јелени су сами нашли излаз кроз излог празног локала у приземљу.

Ломљава великог стакла додатно је преплашила посетиоце. 

Као доказ похода незваних гостију, остали су трагови крви на зиду и плочнику. Међу муштеријама нема повређених.

За сада није познато шта је животиње довело у град, у јутарњи „обилазак" локалног тржног центра.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 10. август 2025.
38° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом