Змијолико „чудовиште“ из Жуте руке

Непознато створење виђено је у реци Јангце близу кинеског града Јичанг, запаливши друштвене мреже спекулацијама да Кина има свог пандана чудовишту из Лох Неса.

Недавно објављени снимак показује змијолико створење како плива Јангцеом, а сведоци кажу да је видљиви део био дугачак најмање три и по метра и дебео као људска бутина.

Снимак је сакупио више од два милиона прегледа, а многи људи спекулишу шта би у ствари могло да буде „чудовиште“. Неки тврде да је џиновска водена змија, а други да се ради о огромном бурманском питону.

Број коментара 6

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом