Клизачица избором костима подигла температуру у Минску

Александра Степанова изненадила је обожаваоце клизачким наступом, односно избором костима за извођење емотивне тачке на Европском шампионату.

Клизајући уз познату руску песму The Candle was Burning Але Пугачеве, Степанова и њен партнер Иван Букин приредили су публици нежну и очаравајућу тачку, убедљиво глумећи љубавнике на леду арене у Минску.

Пажњу публике и гледалаца на малим екранима привукла је колико због тачке, толико и због уског и скоро провидног костима, који је под рефлекторима наглашавао Александрину фигуру.

Упркос томе што није био потпуно провидан, избор костима изазвао је бурну полемику на друштвеним мрежама и поделио људе. Неки су је критиковали тврдећи да је вулгаризовала клизачку тачку, док су други похвалили сјајан наступ, који им је донео сребрну медаљу.

Број коментара 23

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом