Караван херцегновског Празника мимозе у Београду

Дефилеом мажореткиња из Херцег Новог београдском Кнез Михаиловом улицом, најављен је један од најпрепознатљивијих фестивала у региону Празник мимозе, који ове године обележава 50 година од оснивања.

Поворка Градске музике, мажореткиња, тромбоњера и машкара на најбољи начин најављују јубиларни Празник мимозе који почиње 1. фебруара.

Караван је, по традицији, у Београд донео атмосферу Празника мимозе и „дашком“ Херцег Новог и Јадрана загрејао град, где је само неколико сати раније падао снег.

Пријем за представнике Општине Херцег Нови уприличен у Градској општини Стари град, на чијој територији је и организован Караван.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом