„Фоке-вулф“ се срушио на ауто-пут у САД, пилот неповређен

Трофејни „фоке-вулф“ у бојама Луфтвафеа срушио се и изгорео на ауто-путу у Калифорнији, али је пилот из удеса успео да се извуче неповређен, јавља локална КТЛА5.

Авион, један од легендарних немачких ловаца из Другог светског рата, изгорео је на ауто-путу, а брзом реакцијом ватрогасаца пилот је на време извучен из олупине.

Саобраћај на путу је заустављен, а право је чудо како авион током принудног слетања није закачио ниједно возило.

Разлози због којих је пилот одлучио да спусти авион на ауто-пут још нису познати.

Авион је офарбан у камуфлажну схему с краја рата и има ознаке Луфтвафеа.

Број коментара 5

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 12. март 2025.
12° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса