среда, 23.04.2014, 19:15 -> 20:00
„Ђавољи“ бициклиста
Стрме стазе да ти срце стане, тло које нестаје под ногама, то јест под точковима, а он вози ли вози! И све бележи камером причвршћеном на кацигу.
Не покушавајте ништа слично! На сваком сантиметру пута који овај бициклиста пређе вреба опасност и право је чудо како је одржао равнотежу током безмало двоминутне вожње.
Стотине сати преданог вежбања сигурно су иза њега, али нема сумње да је и срећа умешала прсте...
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 11
Пошаљи коментар