петак, 25.01.2013, 15:36 -> 17:40
Нова дневна доза хаоса
Мало црвено дугме изненађења се вратило! Са мирног трга у Белгији преселило се у још мирнију улицу у Холандији и направило хаос. Канал ТНТ не одустаје од свог акционог начина да се представи у новој земљи домаћину.
Лансирање ТНТ-а, канала са серијама и филмовима, у Холандији је обављено на спектакуларан начин, максимално експлозивно, у стилу имена канала.
Велико црвено дугме се, уз знак „Притисните да бисте направили драму", појавило по једном прохладном дану у једној мирној улици са радњама, у једном холандском граду, како су навели у пропратном тексту снимка.
И направило хаос.
На тај начин је хит видео-клип "A Dramatic Surprise on a Quiet Square" (Драматично изненађење на мирном тргу) добио наставак.
Наиме, у априлу прошле године су то први пут у промотивне сврхе урадили у Белгији, на једном обичном фламанском тргу у једном просечном фламанском граду. И на исти начин позвали људе да „направе драму". И чекали.
Шта се тада десило можете погледати испод.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 10
Пошаљи коментар