четвртак, 12.04.2012, 15:56 -> 17:47
Аутобус који лечи мамурлук
Целовечерње опијање у Граду греха компанија „Хенговер хевен“ решава само једном вожњом њиховим аутобусима. Вожња траје 45 минута и за то време путници примају инјекцију која је одобрена од стране америчке администрације, а задовољство ослобађања од мамурлука кошта 130 долара.
Америчка Мека коцке, Лас Вегас, град где је снимљена хит комедија Мамурлук, нуди оригинално решење за све оне који се пробуде са ужасном главобољом након целовечерњег опијања.
Како пише Дејли мејл, компанија „Хенговер хевен" обећава да ће мамурлук „као руком" нестати за свега 45 минута по уласку у њен специјални аутобус који ће опслуживати све коцкарнице у граду.
Чаробни лек је инјекција коју је одобрила америчка Админстрација за храну и лекове и чије давање надгледа анестезиолог.
„Људи долазе у Лас Вегас да би се опустили и да би се провели. Да ли треба да изгубе дан годишњег одмора зато што им је бармен претходне вечери превише доливао? Наравно да не треба!", кажу у „Хенговер хевену".
Аутобус ће у свој први обилазак кренути у суботу, 14. априла. Да би се мамурни попели у њега треба најпре да плате „карту" у износу од 130 долара.
Компанија нуди, такође, и долазак директно у хотелску собу, али то кошта 500 долара.
„Хенговер хевен" на свом сајту истиче да не заговара алкохолизам.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар