Читај ми!

Petoro povređenih u teškoj saobraćajnoj nesreći u Novom Sadu, vatrogasci sekli vozila

Dva vozila potpuno su smrskana u saobraćajnoj nesreći u Novom Sadu. Petoro povređenih zbrinuto u Zavodu za urgentnu medicinu.

U centru Novog Sada, u Jevrejskoj ulici, došlo je do teške saobraćajne nesreće oko 22 časa.

Na licu mesta vatrogasci su sekli vozila, koja su u potpunosti smrskana, a nekoliko ekipa Zavoda za urgentnu medicinu je takođe bilo na terenu.

Na terenu je bila i policija, a Jevrejska ulica bila je blokirana za saobraćaj sa obe strane.

U nesreći su učestvovala dva vozila.

Portparol Zavoda za urgentnu medicinu dr Zoran Krulj rekao je da je po prvom prioritetu zbrinuto petoro povređenih.

"Intervenisale su četiri urgentne lekarske ekipe. Na odeljenje reanimacije Univerzitetskog centra prevezeni su žena (2001) sa politraumatskim povredama, bez svesti, hemodinamski nestabilna i muškarac (1972) sa politraumatskim povredama, bez svesti, hemodinamski nestabilan, kardio- pulmonalno reanimiran", naveo je Krulj.

Prema njegovim navodima, na odeljenje hirurgije prevezene su dve ženske osobe i jedna muška, koji su zbrinuta na licu mesta.

петак, 26. децембар 2025.
3° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом