понедељак, 15.03.2010, 11:32 -> 11:49
Tragedija u Indiji
Najmanje 26 osoba je poginulo, a 34 povređeno u saobraćajnoj nesreći u Indiji. Većina žrtava su studenti i nastavnici lokalne učiteljske škole.
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na severozapadu Indije poginulo je 26 ljudi, dok je 34 osobe povređeno, od kojih 10 teže.
Većina žrtava su studenti i nastavnici lokalne učiteljske škole.
Nesreća se dogodila kada je autobus sleteo sa mosta i survao se u isušeno korito reke, 185 kilometara zapadno od Džaipura, glavnog grada indijske države Radžastan.
Zvaničnik lokalne policije Vikas Kumar izjavio je agenciji AP da su svi povređeni prebačeni u bolnicu.
Kumar je naveo da je vozač autobusa najverovatnije izgubio kontrolu nad vozilom, probio zaštitnu ogradu i sleteo sa mosta.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар