Читај ми!

Konors o Novaku: Stao je iza svojih ubeđenja, spreman da plati cenu

Bivši teniski šampion Džimi Konors je u svom podkastu izjavio da podržava odluke Đokovića zbog kojih se javnost loše odnosila prema svetskom broju jedan.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je ove godine Australijan open po deseti put. Godinu dana ranije tu priliku mu je uskratila vlada Australije, koja mu nije dozvolila ulazak u zemlju.

"Čovek je stajao uz svoje ubeđenja, bilo da su ispravna ili pogrešna. I bio je spreman da zbog toga plati cenu, nije se povlačio. Bio je spreman i na to da ga izbace iz tenisa. To je brutalno. Mogu da se identifikujem sa Novakom, jer sam i ja bio odstranjen sa Rolan Garosa. Sad će neko da kaže da pričam ovako zato što sam besan. Ali, nisam besan. Samo znam da mnogi koji su juče najviše pljuvali po Đokoviću, sada ga podržavaju. Svi redom", izjavio je Konors.

Konors je broj jedan na večnoj listi ukupnog broja titula u karijeri sa 109 trofeja. Od toga je je osam grend slemova - pet puta je osvajao Ju-Es open, dva puta Vimbldon i jednom Australijan open.  

недеља, 11. мај 2025.
19° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом