Zverev propušta Australijan open zbog povrede?

Nemački teniser Aleksandar Zverev mogao bi, kako sada deluje, da propusti Australijan open zbog povrede zadnje lože, prenose svetski mediji.

Četvrti teniser sveta imao je zakazan egzibiocioni meč u Adelaidu u ponedeljak, ali je osetio bol tokom treninga zbog koga je morao da odustane.

Zverev je neformalno obavestio pristalice da će pauzirati sve do početka prvog grend slem turnira u sezoni, a sveu nameri kako bi uopšte spreman dočekao turnir u Melburnu.

Australijan open počinje 14. januara, a žreb je zakazan za četvrtak.

Zverev je, prirodno, jedan od favorita na Australijan openu – uz Novaka Đokovića, Rafaela Nadala i Rodžera Federera – ali valja imati u vidu da on, zapravo, nikada nije stigao do dalje od četvrtfinala na jednom od četiri najveća teniska turnira.

Najbolji rezultat u Australiji ostvario je prolaskom u treće kole, u kojem je nastupao u prethodne dve godine.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 10. мај 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом