Odličan start mladih skijaša kluba Bela Reka iz Brzeća

Takmičari skijaškog kluba Bela Reka iz Brzeća ostvarili su zapažene rezulate na 39. skijaškom takmičenju najmlađih skijaša, Trofeo Biberon, koje se svake godine održava u skijalištu Forni di Sopra. U vrlo jakoj međunarodnoj konkurenciji osvojili su visoka mesta u trkama nagoveštavajući stasavanje novih ski šampiona.

Najbolji rezultat u najmlađoj kategoriji skijaša ostvario je Racko Kostić u kategoriji dečaka U8 osvojivši prvo mesto najavivši sjajne vožnje u nastavku sezone.

Među najstarijim takmičarima, u kategoriji dečaka U12 Mihajlo Miljković osvojio je 2. mesto i time potvrdio plasman koji je na istom mestu imao pre 4 godine, tada među najmlađima.

U kategoriji U12 među devojčicama dobro su vozile Ksenija Kostić koja je trku završila na 8. mestu i Lukač Lana koja je osvojila 10. mesto.