Odbojkašice Dinama bolje od Poštarki

Odbojkašice pančevačkog Dinamo Azotare pobedile su u utakmici 3. kola Mini aut super lige Srbije beogradski Poštar 064 sa 3:1 (25:14, 24:26, 25:13 i 25:15).

Meč je igran u pančevačkoj hali sportova pred 200 gledalaca, a sudili su Španović iz Novog Sada i Tomašević iz Beograda.

Dinamo: Furtula, Sredić, Petrov, Lečić, Škarić, Vulović, Sekulić, Bezarević, Divac, Bulajić, Marković, Rašić, Mladenović i Vulović.

Poštar 064: Popović, Rečević, Pucarević, Buša, Pantović, Zlatić, Ristić, Mrdak, Gogić, Ivanović i Aćimović.

Bez većeg zalaganja, što je povremeno iritiralo trenerski tandem Vladisavljev - Krgović, Dinamovke su, kako se i očekivalo, upisale nova tri poena na svoj ligaški konto i ne izlaze iz trke sa Klekom za mesto na evro sceni i naredne godine.

Kod poblednica bolje od ostalih bile su Markovićeva, Vulovićeva i Rašićeva, dok je u edovima beogradskih poštarki mlada šesnaestogodišnja Bjanka Buša nagovestila svoj veliki potencijal.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 09. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом