Veterani RTS prvi superfinalisti 23. Međunarodnog memorijalnog turnira “Igrajmo za šesnaest“

Ekipa Veterani RTS plasirala se u superfinale memorijalnog turnira RTS-a "Igrajmo za 16". Osmostruki pobednici grupe RTS i najuspešnija ekipa našeg Memorijalnog turnira uspela je da posle neizvesnog prvog poluvremena slomi otpor uvek dobre i atraktivne ekipe Tehnika i produkcija.

Posle početnog ispitivanja snaga i ne tako lepe igre na poluvreme se otišlo bez golova.

U drugom poluvremenu Nikola Sabovljev igrom jedan na jedan i veoma snažnim udarcem sa osam metara uspeva da savlada golmana Tehnike.

Isti igrač pet minuta pre kraja povećava na 2:0, da bi konačan rezultat postavio Čičovački u 30. minutu.

Za najboljeg golmana u grupi RTS proglašen je Ivan Nestorović iz ekipe Povratak otpisanih.

Za najboljeg strelca Pavle Milić iz Tehnike i produkcije, dok je za najboljeg igrača RTS-ovog dela turnira proglašen Nikola Sabovljev iz ekipe Veterani RTS.

Trećeplasirana ekipa je Povratak otpisanih, dok je četvrto mesto osvojila ekipa Voznog parka.

Pehare, medalje i pojedinačne nagrade uručili su: predsednik organizacionog odbora Miroslav Medić, potpredsednica organizacionog odbora Marijana Gojković i član organizacionog odbora Nenad Milunović.

Veterani RTS će ove godine predstavljati našu kuću u superfinalu 19. juna na Banjici.