Real napunio mrežu nemoćnog Elčea

Fudbaleri Real Madrida savladali su Elče 4:0 na svom terenu u poslednjoj utakmici 21. kola španske La Lige.

Fenjeraš na tabeli španske La Lige došao je u Madrid posle velike pobede nad Viljarealom u prethodnom kolu, ali nije uspeo da izbegne težak poraz od Reala.

Madriđani su posao završili već prvom poluvremenu, kada su golom Asensija i preciznim šutevima Benzeme sa bele tačke stekli nedostižnu prednost - 3:0.

Real je i u drugom delu igre napadao i stvarao šanse, ali je samo još jednom uspeo da zatrese mrežu Badije.

U 80. minutu konačan rezultat postavio je Luka Modrić svojim četvrtim pogotkom u španskom prvenstvu.

Madriđani su se tako nakon iznenađujućeg poraza od Majorke vratili na pobednički kolosek i smanjili zaostatak za prvoplasiranom Barslonom, koja sada ima osam bodova više.

Elče je zakucan za dno tabele sa svega devet osvojenih bodova, miljama daleko od bezbedne zone.