TSC savladao Kolubaru, Napredak bolji od Radničkog iz Kragujevca

Fudbaleri TSC savladali su Kolubaru u Bačkoj Topoli sa 3:1 (1:0) u 11. kolu Superlige. U drugom meču dana Napredak pobedio Radnički KG sa 1:0.

TSC posle nekompletnog 11. kola ima 20 bodova i zauzima treću poziciju, dok je Kolubara ostala na 15 bodova i nalazi se na osmom mestu Superlige. Napredak je deveti na tabeli sa 11 bodova, dok su Kragujevčani na 13. poziciji sa devet bodova.

Sva tri gola za TSC i het-trik upisao je internacionalac iz Severne Makedonije Martin Mirčevski koji je pogađao mrežu gostiju u 23, 64. i 71. minutu.

Lazarevčani su od 27. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Stefana Marjanovića, ali su uspeli da dođu do počasnog pogotka u 88. minutu preko Harisa Kadrića.

Fudbaleri Napretka porazili su Radnički iz Kragujevca sa 1:0 (1:0) na domaćem terenu u Kruševcu, a jedini gol na meču postigao je Dejan Kerkez u 33. minutu.