Читај ми!

Son može i bez Kejna, šampion bez bodova na početku sezone

Pogotkom Korejca Sona, Totenhem je u Londonu savladao Mančester siti sa 1:0. Hari Kejn nije bio u sastavu "pevaca", za "građane" debitovao Džek Griliš.

Šampion Engleske ostao je kratkih rukava na premijeri sezone, pošto je ekipa Pepa Gvardiole poražena u Londonu od Totenhema 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Korejac Son, koji je pokazao da može da bude ubojit i kada u ekipi nema Harija Kejna, najboljeg igrača i strelca Totenhzema.

I dalje nije poznato da li će Kejn ostati u klubu ili će preći upravo u redove Sitija, koji nije odigrao lošu utakmicu, ali "građani" za 90 minuta nisu uspeli da stvore ozbiljniju priliku pred golom Lorisa.

Siti je, kao po običaju, dominirao u posedu, imao više izvedenih kornera, ali je Totenhem bio konkretniji, a jedini gol višen je u 55. minutu, kada je Son preciznim udarcem levom nogom savladao Edersona.

Za ekipu Sitija debitovao je najskuplje pojačanje Džek Griliš, koji je često bio fauliran, ali nije uspeo da napravi konkretnu prednost za svoj tim.

Šampion Engleske je tako novu sezonu započeo bez bodova, dok je Totenhem, predvođen novim menadžerom Nunom Espiritom Santom, ubeležio tri boda i uspešno počeo novi šampionat.

Siti tako već ima bodovni zaostatak u odnosu na najveće konkurente za osvajanje šampionske titule - Mančester junajtedČelsi i Liverpul, koji su ubedljivim pobedama počeli novu sezonu.

среда, 23. јул 2025.
33° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом