Zvezda overila titulu

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu sa 1:0, čime su obezbedili novu titulu šampiona Srbije. Partizan je u Novom Sadu savladao Proleter sa 3:1.

91` Милуновић избацује са гол линије!

После корнера, и ударца ка Звездином голу, Борјан се оклизнуо, али је реаговао Милуновић и избио лопту са гол линије.

90` Поништен гол

Милан Павков је затресао мрежу, после корнера, али је гол поништен због фаула.

60` Црвени картон за Ђурића

Ужасан старт Ђорђа Ђурића, који је на половини терена срушио Николића. Умало да дође до туче на терену, Ђурић је искључен.

51` Покушај Иванића

Изборио се за позицију Мирко Иванић, потом и добро шутирао, али је голман гостију одбранио.

Корнер за Звезду.

Настављен је меч

Полувреме у Београду

Не превише интересантан фудбал на стадиону "Рајко Митић".

Звезда има резултат који јој доноси титулу.

13` ГОЛ! Звезда води

Црвена звезда води од 13. минута, аутогол је постигао Саничанин.

1` Почео је меч између Звезде и Воше

Звезда - Војводина, састави:

Црвена звезда: Борјан, Гајић, Милуновић, Панков, Родић, Саного, Иванић, Николић, Петровић, Бен, Фалчинели.

Војводина: Симић, Бралић, Саничанин, Ђурић, Бојић, Човић, Ђорђевић, Дринчић, Топић, Зукић, Вукадиновић.

Партизан је на стадиону "Карађорђе" савладао Пролетер са 3:1.

90' - ГОЛ! Јојић ставља тачку на меч

Маестралан продор Асана, који је претрчао и предриблао тројицу фудбалера Пролетера, потом проиграо Натха, који несебично одлаже за Јојића.

78' - Пролетер смањује на 2:1

Изузетно траљава интервенција Бањака и Марковића, што користи Миросављев, како би некако спровео лопту у мрежу.

76' - ГОЛ! Партизан води са 2:0, Лазар Марковић је стрелац

Сјајна акција гостију, Урошевић за Натха, овај петом одлаже за Лазара Марковића, који је имао времена да се намести и погоди гол гостију за 2:0.

69' - Асано умало стрелац

Одлично се отворио Партизанов Јапанац и потом атрактивно из првог контакта шутирао, али још боље реагује голман Пролетера.

65' - Без већих узбуђења у наставку

Иако су обе екипе могле да створе опасније прилике, недостајало је прецизности и концентрације у самим завршницама. Остаје 0:1.

46' - Настављен је меч

Полувреме:

Партизан на паузу иде са предношћу од 1:0. Једини гол постигао је Светозар Марковић у 17. минуту.

23' - Сада Пролетер пропушта изгледну шансу

Ивановић је одузео лопту на половини Партизана, потом избио пред гол црно-белих, али био непрецизан у завршници.

21' - Велика шанса за Партизан

Након продора Урошевића по левој страни, лопта се одбила до Миљковића, који са ивице шеснаестерца шутира и матира голмана, али тај ударац блокира одбрамбени фудбалер Пролетера.

18' - ГОЛ! Партизан води

Уиграна акција Партзиана из прекида - Јојић је прецизно центрирао ка Светозару Марковићу, а овај постиже други гол у последње три утакмице, поново главом.

9' - Прва опасност на мечу

Кнежевић из редова домаће екипе је искористио непажњу и грешку одбране Партизана, одузео лопту, али потом шутирао поред гола ривала.

1' - Почео је меч Пролетера и Партизана

Судија Митић означио је почетак утакмице на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду.

Састави тимова за меч у Новом Саду

Пролетер: Васиљевић, Милошевић, Марјановић, Илић, Kовачевић, Пејић, Јоковић, Kнежевић, Живојиновић, Kојић и Ивановић;

Партизан: Поповић, Миљковић, С.Марковић, Бањак, Урошевић, Шћекић, Јојић, Ф.Стевановић, Павловић, Јовић и Штулић.