FK Čukarički:Trojica produžili ugovore, pojačanje iz Belgije

Fudbalski klub Čukarički produžio je ugovore sa trojicom prvotimaca - Darkom Puškarićem, Miladinom Stevanovićem i Milutinom Vidosavljevićem. Istovremeno, klub je doveo prvo "zimsko" pojačanje, pošto je iz belgijskog Mehelena stigao Milan Savić.

Kako se navodi, najstariji član prvog tima Puškarić potpisao je novi ugovor do leta 2021. godine, Stevanović je vernost Brđanima produžio do leta 2022, a Vidosavljević do 2023. godine.

Istovremeno, klub je doveo prvo "zimsko" pojačanje, pošto je iz belgijskog Mehelena stigao Milan Savić. Ovaj vezni fudbaler rođen je u Bijeljini, prošao je omladinsku školu Crvene zvezde, a potpisao je ugovor do leta 2023. godine.

Slobodan Tedić je u četvrtak otputovao u Mančester, gde će obaviti formalnosti oko potpisa ugovora sa šampionom Engleske Sitijem.

"To je samo protokolarna stvar, prema ranijem dogovoru otišao je na potpis ugovora sa Mančesterom, do leta ostaje na pozajmici u Čukaričkom. Potom Siti ima svoje planove za njega." naveo je sportsk direktor Čukaričkog Nenad Mirosavljević za klupski sajt.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 17. јул 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом