Kisling: Moja žena je radila fitnes testove umesto mene

Bivši nemački fudbaler Štefan Kisling izjavio je da je njegova žena umesto njega radila nekoliko fitnes testova koje su treneri od njega zahtevali.

"Nikada nisam radio 100 odsto svih testova koji su traženi od mene tokom pripremnog perioda", izjavio je Kisling za Bild.

"Davali su nam satove za merenje otkucaje srca i rezultate skladištili u njihove baze podataka. Kako je moja žena bila veoma atletski spremna, radila je testove umesto mene a da to niko nije primetio", dodao je on.

Kislingu, koji ima 34 godine, prošla sezona bila je poslednja u 15 godina dugoj profesionalnoj karijeri, tokom koje je branio boje Nirnberga i Leverkuzena, kao i reprezentacije Nemačke.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 21. јул 2025.
37° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом