Uvertira, šampioni iz Barija pred duel sa Napolijem

Uvertira za meč 1. kola Lige šampiona i duel sa Napolijem u grupi C imaće šampionski karakter. Pravi spektakl očekuje sve navijače već od 20 časova na stadionu „Rajko Mitić“, jer će tada na teren izaći članovi slavne generacije koja je osvojila titulu prvaka Evrope u Bariju.

Crvena zvezda je pre 27 godina zlatnim slovima ispisala svoje ime u istoriji evropskog fudbala. Ponos i radost koju su tadašnji fudbaleri kluba doneli crveno-beloj porodici ne zaboravljaju se.

U danu kada se Crvena zvezda na velika vrata vraća među fudbalsku elitu, klub će prirediti pravi spektakl za sve navijače. Uoči početka utakmice sa Napolijem, članovi čuvene generacije iz Barija, koja je osvojila evropsku titulu u nezaboravnom finalu 1991. godine protiv Olimpika iz Marselja, biće posebni gosti.

Zvezdini šampioni će izaći na Marakanu i obići počasni krug u 20 časova, pošto je dobijeno potrebno odobrenje od Uefe. Zvezda poziva publiku da na vreme zauzme mesta na tribinama kako bi pozdravila šampione iz Barija.

Legende kluba su svakako zaslužile da ih 50.000 navijača dočeka ovacijama, a ujedno će navijači na taj način ispratiti i sve detalje do premijere u Ligi šampiona na stadionu "Rajko Mitić".

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 05. мај 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом