Читај ми!

Defur u Barnliju za rekordnih 8,6 miliona

Engleski premijerligaš Barnli srušio je klupski rekord pošto je za 8,6 miliona evra doveo Stivena Defura iz Anderlehta, saopšteno je na zvaničnom sajtu engelskog kluba. Belgijski vezista potpisao je trogodišnji ugovor sa timom koji igra na stadionu Torf Mur, na kojem će debitovati u subotu protiv Liverpula.

"Nadam se da ću preneti svoje iskustvo na ekipu i pomoći da obezbedi opstanak u ligi. Atmosfera na stadionima Premijer lige je sjajna i ponosan sam što ću biti deo svega toga", rekao je Defur.

Defur drugi put ruši rekord kluba prilikom transfera, nakon što je 2014. godine iz Porta stigao u Anderleht za šest miliona evra i nadmašio Aleksandra Mitrovića prilikom prelaska iz Partizana.

Ovaj 28-godišnji fudbaler igrao je još za Genk i Standard iz Liježa, dok je za reprezentaciju Belgije zabeležio 46 utakmica i dva gola.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 21. фебруар 2026.
2° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом