Читај ми!

Eto ostaje bez kapitenske trake

Selektor "lavova" rešen je da oduzme kapitensku traku Samjuelu Etou jer je bio vođa štrajka kada su igrači odbili da igraju meč sa Alžirom zbog neisplaćenih premija.

Selektor fudbalske reprezentacije Kameruna Denis Lavanj rekao je da će oduzeti kapitensku traku Samjuelu Etou, kada se ovaj igrač vrati u tim posle osmomesečne suspenzije.

 

Eto je kažnjen jer je bio vođa štrajka reprezentativaca koji su odbili da igraju prijateljski meč sa Alžirom zbog neisplaćenih premija. Suspenzija igraču ruskog Anžija ističe pred kraj godine.

"Tražiću sastanak sa čelnicima nacionalnog saveza kako bi rešili pitanje novog kapitena i njegovog zamenika", rekao je Lavanj. Kamerunski selektor takođe se požalio i na malu platu, pošto godišnje zarađuje "samo" 245.000 dolara u Kamerunu.

Lavanj je na klupu Kameruna došao prošle godine, nakon što je otkaz dobio Kamerunac Havijer Klemente.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 29. април 2025.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом