Kol priznao krivicu

Neprimerena šala, donela je tužbu. Napadač Vest Hema Karlton Kol priznao je danas da je kriv po tužbi za nedolično ponašanje Fudbalskog saveza Engleske, zbog komentara o navijačima Gane prošlog meseca.

Kol je na svom nalogu sajta Tviter objavio šaljivi komentar da je prijateljska utakmica Engleska - Gana zamka britanske vlade za nelegalne imigrante. On je posle obrisao taj unos, ali je ipak optužen.

Kol će biti saslušan na sopstveni zahtev, a saslušanje će se obaviti do 21. aprila.

Utakmicu Engleska-Gana u Londonu gledalo je nekoliko hiljada navijača afričke ekipe. Meč je završen 1:1.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 12. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом