Читај ми!

Četvrti za poker

Ju-Es open, poslednji grend slem u sezoni, počinje u ponedeljak i traje do 12. septembra i predstavlja možda i najvažniji turnir u dosadašnjoj karijeri Novaka Đokovića. Đoković će u "Velikoj jabuci" krenuti u pohod na 21. grend slem trofej, čime bi se osamio na večnoj listi ispred najvećih rivala Rodžera Federera i Rafaela Nadala, pošto sada sva trojica imaju po 20. Već prvog dana takmičenja , počev od 17 časova po srednjoevropskom vremenu, imaćemo za koga da navijamo ,jer će na terene , od naših, Krajinović, Lajović, Kecmanović, Jorovićeva i Danilovićeva. O šansama srpskih tenisera na ovom turniru za našu emisiju govori teniski stručnjak Goran Bubanj.

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije, prema očekivanju, bez problema se plasirala u četvrtfinale Evropskog šampionata, gde nailaze na podmlađenu selekciju Francuske. Čućemo utiske posle meča sa Mađarskom naših igračica Maje Ognjenović, Ane Bjelica i Jelene Blagojević, koje igraju kao na krilima, nošene podrškom navijača svih generacija u beogradskoj `Štark Areni`.

U domaćem fudbalskom prvenstvu sve po starom- nove pobede fudbalera Crvene zvezde i Partizana.

Portugalaski fudbaler Kristijano Ronaldo obavio je lekarske preglede u Lisabonu i potpisao dvogodišnji ugovor sa Mančester Junajtedom. Britanski mediji spekulišu da je vrednost transfera 15 miliona evra, uz bonuse. Podsetimo, Portugalac je u prvom mandatu dres "crvenih đavola" nosio od 2003. do 2009. godine.

O ovim i drugim sportskim vestima u današnjem `Sportskom žurnalu` Radio Beograda 1.

Urednik i voditelj je Željko Stefanović.

 

 

 

 

 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом