Nemam šta da obučem!

Verovatno ne postoji žena koja ovu rečenicu nikada nije izgovorila

Обрати пажњу!  	Обрати пажњу!

Autor:
Београд 202

Знате ли за једну од омиљених мачијих игара? То је вијање црвене тачкице ласера као да је уклети непријатељ, а мачка решена да спаси свет од зле Црвене тачке. Наши проблеми су, некада, тек толико стварни. Тачније, често се бавимо бригама из погрешног угла. Ми представљамо важне изазове и пут до њиховог разрешења – обрати пажњу! [ детаљније ]

Ma koliko odeće stajalo u njihovim ormarima, dame uvek čeznu za novom garderobom. Zašto nikada nemaju šta da obuku, koliko vremena i novca tokom života potroše na odeću i kako izgleda najveći garderober na svetu, čućete u današnjoj emisiji. 

Očekuje vas još jedna priča o pesmi, noviteti sa svetskih top lista i pola sata rezervisanih samo za domaću muziku. Podsetićemo se i važnih događaja u pop i rok istoriji koji su obeležili 17. maj.

Voditelj: Vesna Parezanović Aleksić
Muzički urednik: Bane Stevanović

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом