Читај ми!

„Partibrejkersi“ objavili novi album!

Pet godina nakon živog albuma „Krš i lom“ i osam godina od objavljivanja studijskog izdanja „Sloboda ili ništa“, bend „Partibrejkers“ objavio je novi album „Sirotinjsko carstvo“.

 „Партибрејкерси“ објавили нови албум! „Партибрејкерси“ објавили нови албум!

„U ovim godinama i posle toliko vremena koje smo proveli truckajući se po balkanskoj guduri, dobro je što još imamo šta da kažemo, a upravo smo sve rekli na ovom albumu“, izjavio je Zoran Kostić Cane pre više od godinu dana, ali je tada ipak ostao nedorečen, budući da će publika tek sada biti u prilici da čuje šta su sve „Partibrejkers“ izrekli novim albumom.

Sirotinjsko carstvo dostupno je na Dizeru i svim relevantnim digitalnim servisima, kao i na ce-deu koji se može naći u svim bolje snabdevenim prodavnicama ploča i ce-deova.

„Partibrejkers“ odlučili su da i prethodna izdanja objave u digitalnoj verziji, pa su i ostvarenja Partibrejkers, Partibrejkers II, Partibrejkers III, Ledeno doba, Gramzivost i pohlepa, Kiselo i slatko i Krš i lom, takođe dostupni na Dizeru.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 16. јул 2025.
25° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом