„Južni vetar“ duva od Francuske do Japana

Interesovanje za srpski blokbaster „Južni vetar“ koji je tokom prošle godine oborio rekorde gledanosti, ne prestaje da jenjava ni širom sveta. Velike sipmatije prema filmu pokazala je publika u susednoj Bugarskoj, gde ostvarenje sa Milošem Bikovićem u glavnoj ulozi, za mesec dana videlo više od 40.000 gledalaca.

Velike sipmatije prema filmu pokazala je publika u susednoj Bugarskoj, gde ostvarenje sa Milošem Bikovićem u glavnoj ulozi, za mesec dana videlo više od 40.000 gledalaca.

Nakon projekcija u Americi i Kanadi, kao i u Švajcarskoj, Švedskoj, Luksemburgu, Belgiji, Nemačkoj, film će biti na repertoaru bioskopa u pet gradova Norveške i to u Oslu, Lilestemu, Sijenu, Stavangeru i Olesundu.
 
Tu međutim nije kraj. Producenti filma su na upravo završenom European Film Market-u u Berlinu sklopili ugovor o distribuciji na teritorijama Japana, Kine, Francuske, a u toku su pregovori sa još nekoliko zemalja.
 
U uzbudljivom trileru reditelja Miloša Avramovića, uloge tumače Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Srđan Žika Todorović, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Bogdan Diklić, Aleksandar Berček, Jasna Đuričić, Nela Mihajlović i drugi.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 26. април 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом